Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Arm & Hammer Cat Litter: Compare Prices

Compare arm & hammer cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing.

75 matching offers across retailers

49¢per lb
340
lb
$59.17
—
--
walmart
ARM & HAMMER Double Duty - 3 pack
50¢per lb
40
lb
$19.94
—
4.69.0k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter 40 lb
Agent's Pick
52¢per lb
40
lb
$20.76
—
4.625.7k
walmart
ARM & HAMMER Double Duty 40 lb Clumping Litter
52¢per lb
40
lb
$20.76
—
4.41.8k
walmart
ARM & HAMMER 40 lb Clumping Litter
52¢per lb
240
lb
$41.52
—
--
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop Litter, 2x40lb
52¢per lb
440
lb
$83.04
—
--
walmart
Arm & Hammer Double Duty Cat Litter 4x40lb
52¢per lb
40
lb
$20.98
—
4.4890
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 40lb
52¢per lb
40
lb
$20.98
—
4.32.2k
target
Arm & Hammer Double Duty 40lbs
57¢per lb
20
lb
$11.38
—
4.51.7k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.2384
target
Arm & Hammer Clumping Cat Litter 20lbs
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.21.3k
target
Arm & Hammer 20lbs Dual Odor Control Litter
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.55.7k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Litter, 20 lb
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.516.8k
walmart
ARM & HAMMER Double Duty 20 lbs Clumping
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.54.3k
walmart
ARM & HAMMER Lavender Multi-Cat Litter, 20 lb
66¢per lb
338
lb
$74.97
19% off
—
4.513.5k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 3-pack
69¢per lb
314
lb
$28.86
—
--
walmart
ARM & HAMMER 3-Pack 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.2789
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop 14 lb
78¢per lb
338
lb
$89.05
—
4.6875
walmart
ARM & HAMMER Dual Defense Multi-Cat, 3x38lb
79¢per lb
38
lb
$29.98
—
4.36.2k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 38lbs
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.731.2k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 38 lbs
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.6875
walmart
Arm & Hammer Dual Defense Cat Litter 38lb
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.513.5k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 38 lb
81¢per lb
28
lb
$22.78
—
4.731.2k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal, 28lbs
81¢per lb
28
lb
$22.78
—
4.59.4k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 28 lb
81¢per lb
428
lb
$91.12
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal Cat Litter 4 Pack 28 lbs
82¢per lb
414
lb
$45.94
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal SLIDE (4 pack)
83¢per lb
38
lb
$31.48
—
4.6240
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 38lbs
84¢per lb
28
lb
$23.48
—
4.36.2k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 28lbs
84¢per lb
28
lb
$23.48
—
4.22.5k
target
Arm & Hammer 28lbs Multi-Cat Litter
84¢per lb
214
lb
$23.58
—
4.63.1k
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 14lb, 2pk
86¢per lb
19
lb
$16.28
—
4.36.3k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 19lbs
86¢per lb
19
lb
$16.39
—
4.22.6k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 19lbs
87¢per lb
214
lb
$24.24
—
4.512.9k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 14lb 2-pack
87¢per lb
214
lb
$24.24
—
--
walmart
ARM & HAMMER SLIDE 14lb 2-pack
87¢per lb
19
lb
$16.48
—
4.12.2k
walmart
Arm & Hammer Clump & Seal Slide 19 lbs
87¢per lb
34
lb
$29.74
—
4.58.5k
amazon
ARM & HAMMER Cloud Control 34lb
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.420.4k
amazon
Arm & Hammer MultiCat Lavender Litter 18lb
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.420.4k
amazon
Arm & Hammer Cedarwood Litter 18lb
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.37.1k
amazon
ARM & HAMMER Clumping Litter 18 Lbs.
89¢per lb
14
lb
$12.49
—
4.12.1k
target
Arm & Hammer Seal Slide 14lbs
90¢per lb
218
lb
$32.46
—
4.66.7k
amazon
ARM & Hammer Clump & Seal Platinum, 18lbs x 2
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.731.2k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 14 lbs
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.63.1k
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 14 lb
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.62.7k
walmart
Arm & Hammer Dual Defense Clumping Litter 14lbs
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.512.9k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter 14 lb
93¢per lb
34
lb
$31.49
—
4.62.6k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal Platinum 34 lbs
95¢per lb
37
lb
$34.99
—
4.770
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 37lb
95¢per lb
237
lb
$69.98
—
4.770
walmart
ARM & HAMMER Platinum Scented Cat Litter 2x37lbs
95¢per lb
37
lb
$34.99
—
4.6217
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 37 lb
95¢per lb
37
lb
$34.99
—
4.6240
walmart
ARM & HAMMER Platinum SLIDE 37 lb Clumping Litter
95¢per lb
27.5
lb
$26.01
—
4.612.9k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 27.5Lbs
95¢per lb
27.5
lb
$26.01
—
4.62.1k
amazon
ARM & HAMMER Cloud Control 27.5lbs
98¢per lb
27.5
lb
$26.99
—
4.62.9k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 27.5Lbs
98¢per lb
27.5
lb
$26.99
—
4.6158
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal, 27.5 lb
$1.00per lb
218
lb
$35.98
—
4.619.6k
amazon
Arm & Hammer Clump & Seal Litter 2x18lbs
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.66.7k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 18 Lbs
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.619.7k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal Platinum
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.54.6k
amazon
Arm & Hammer Cloud Control 18lbs
$1.03per lb
34
lb
$34.99
Limited time deal
—
4.620.0k
amazon
ARM & HAMMER Platinum Clumping Litter 34 lbs
$1.11per lb
18
lb
$19.99
—
4.49.2k
amazon
ARM & HAMMER Naturals Clumping Multi-Cat 18lb
$1.27per lb
17
lb
$21.62
—
4.5363
amazon
Feline Pine Platinum Non-Clumping 17lb
$1.37per lb
14
lb
$19.19
—
4.4201
amazon
Arm & Hammer Super Scoop 14lb Clumping Litter
$1.39per lb
20
lb
$27.79
—
4.52.7k
amazon
Arm & Hammer Super Scoop 20 lbs
$1.42per lb
9
lb
$12.76
—
4.64.7k
walmart
ARM & HAMMER 9 lbs Clumping Litter
$1.64per lb
14
lb
$22.89
—
4.53.8k
amazon
Arm & Hammer Double Duty Litter, 14 Lbs
$1.67per lb
26.3
lb
$43.90
—
4.5300
amazon
Arm & Hammer MultiCat Clumping Litter 26.3lb
$1.71per lb
14
lb
$23.89
non-Prime$15.05
—
4.41.1k
amazon
Arm & Hammer 6.4kg Double Duty Litter
$1.71per lb
14
lb
$23.99
—
4.1244
amazon
Arm & Hammer Super Scoop, 14 Lbs
$2.05per lb
15
lb
$30.76
—
4.610.0k
walmart
ARM & HAMMER Hardball Cat Litter 15lb
$2.16per lb
14
lb
$30.22
—
4.5965
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 14lb Fresh Scent
$2.17per lb
210.5
lb
$45.56
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clumping Litter, 2 x 10.5 lbs
$2.19per lb
10.5
lb
$22.98
—
4.2958
target
Arm & Hammer Hardball Cat Litter 10.5lbs
$2.34per lb
14.5
lb
$33.99
—
4.46.4k
amazon
Arm & Hammer Platinum Garden Bloom, 14.5 lbs
$2.47per lb
8.5
lb
$20.99
—
4.46.4k
amazon
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping 8.5 Lbs.
$2.47per lb
8.5
lb
$20.99
—
4.3902
walmart
ARM & HAMMER Lightweight Clumping Litter 8.5 lb