Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Fresh Step Cat Litter: Compare Prices

Compare fresh step cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing.

53 matching offers across retailers

51¢per lb
411
lb
$22.62
—
4.812.1k
samsclub
Fresh Step Scented Clumping Litter 44lbs
Agent's Pick
52¢per lb
410.5
lb
$21.98
—
4.816.9k
samsclub
Fresh Step Multi-Cat Litter, 42 lb
52¢per lb
410.5
lb
$21.98
—
4.711.9k
samsclub
Fresh Step Extreme Clumping Febreze 42 lbs
52¢per lb
410.5
lb
$21.98
—
4.63.8k
samsclub
Fresh Step Simply Unscented Litter, 42 lbs
54¢per lb
218.5
lb
$19.98
non-Prime$25.99
—
4.771.4k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 37 lbs.
54¢per lb
37
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.771.4k
amazon
Fresh Step Advanced Multi-Cat 37 lbs
54¢per lb
218.5
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.771.4k
amazon
Fresh Step Advanced Extreme, 37 lbs
54¢per lb
218.5
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.771.4k
amazon
Fresh Step Advanced Clumping Litter 37lb
55¢per lb
410.5
lb
$22.98
—
4.6389
samsclub
Fresh Step Multi-Cat Litter, 42 lbs
56¢per lb
18.5
lb
$10.39
non-Prime$13.17
—
4.56.1k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 18.5 lb
58¢per lb
49.5
lb
$21.97
15% off
—
4.64.7k
walmart
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter, 38 lbs
58¢per lb
49.5
lb
$21.98
—
4.819.5k
target
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 38lb
59¢per lb
22
lb
$12.97
13% off
—
4.64.5k
walmart
Fresh Step Simply Unscented 22 lb
59¢per lb
22
lb
$12.97
—
4.19
amazon
Fresh Step Extreme Mountain Spring 22LB
60¢per lb
22
lb
$13.28
—
4.72.1k
target
Fresh Step Gain Scented Clumping Litter 22lbs
60¢per lb
22
lb
$13.28
—
4.713.2k
target
Fresh Step Extreme Febreze Clumping Litter, 22lbs
60¢per lb
22
lb
$13.28
—
4.64.2k
target
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter 22lbs
60¢per lb
22
lb
$13.29
—
4.819.5k
target
Fresh Step Febreze Scented Clumping Cat Litter 22lbs
66¢per lb
218.5
lb
$24.57
Early Prime Big Deal
—
4.615.3k
amazon
Fresh Step Clean Paws Litter 37lbs
70¢per lb
17.5
lb
$12.24
non-Prime$17.49
—
4.64.2k
amazon
Fresh Step 17.5 lb Clumping Litter
71¢per lb
216
lb
$22.67
non-Prime$32.39
—
4.69.8k
amazon
Fresh Step 32 lbs Clumping Litter
71¢per lb
32
lb
$22.67
non-Prime$32.39
—
4.41.5k
amazon
Fresh Step Outstretch Unscented Litter 32lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.714.0k
walmart
Fresh Step 14 lbs Extreme Scented Litter
71¢per lb
214
lb
$19.94
—
4.714.0k
walmart
Fresh Step Extreme Multi Cat Litter, 2 Pack, 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.646.0k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.646.0k
amazon
Fresh Step Extreme Febreze Litter 14lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.614.3k
walmart
Fresh Step Premium Cat Litter, 14 lbs
71¢per lb
314
lb
$29.91
—
--
walmart
Fresh Step Non-Clumping Cat Litter 3-pack
75¢per lb
214
lb
$21.13
—
4.7665
amazon
FRESH STEP Multi-Cat Scented Litter
79¢per lb
49.5
lb
$29.83
—
4.73.2k
walmart
Fresh Step Heavy Duty 38 Lb
79¢per lb
49.5
lb
$29.83
—
4.63.5k
walmart
Fresh Step Multi Cat Litter, 38 lb
79¢per lb
211.5
lb
$18.20
non-Prime$23.98
—
4.2933
amazon
Fresh Step Odor Shield Litter, 11.5lb 2-pack
80¢per lb
214
lb
$22.32
—
4.654.2k
amazon
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 14 lbs
80¢per lb
14
lb
$11.16
—
4.654.2k
amazon
Fresh Step Multi-Cat Litter 14 lb
84¢per lb
214
lb
$23.38
—
4.654.0k
amazon
Fresh Step Clumping Litter Febreze 2 x 14 lb
84¢per lb
14
lb
$11.69
—
4.654.2k
amazon
Fresh Step 14 lb Clumping Cat Litter
84¢per lb
21
lb
$17.58
—
4.5894
target
Fresh Step Ever Fresh Litter 21lbs
87¢per lb
237
lb
$64.38
—
4.22
amazon
Fresh Step Advanced Clumping Cat Litter, 26 lb
90¢per lb
22
lb
$19.83
—
4.71.9k
walmart
Fresh Step Heavy Duty Litter 22lb
90¢per lb
22
lb
$19.83
—
4.63.5k
walmart
Fresh Step Multi-Cat Litter, 22lb
92¢per lb
237
lb
$68.15
—
3.513
amazon
Fresh Step Clumping Cat Litter 28lb
95¢per lb
22
lb
$20.98
—
4.6423
target
Fresh Step Febreze Scented Clumping Litter 22lbs
95¢per lb
22
lb
$20.98
—
4.5202
target
Fresh Step Clean Paws Scented Litter 22lbs
$1.04per lb
317.5
lb
$54.60
—
4.953
amazon
Fresh Step Heavy Duty Clumping Litter 52.5lb
$1.19per lb
21
lb
$25.08
—
4.5960
walmart
Fresh Step Ever Fresh Multi-Cat Litter 21lb
$1.24per lb
21
lb
$25.99
—
4.6481
amazon
Fresh Step Extreme Non Clumping 21lb
$1.29per lb
11.5
lb
$14.83
—
4.59.1k
walmart
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 11.5lb
$1.32per lb
11.5
lb
$15.18
—
4.56.2k
target
Fresh Step Lightweight Clumping Litter 11.5lbs
$1.39per lb
22
lb
$17.49
+$12.99
—
4.244
amazon
Fresh Step Multi-Cat Litter 22lb
$1.50per lb
215.4
lb
$46.08
—
4.7122
amazon
Fresh Step Lightweight Clumping Cat Litter 15.4 lb (Pack of 2)
$2.00per lb
7
lb
$13.99
—
4.4343
amazon
Fresh Step Scented Cat Litter, 7 lbs
$2.42per lb
11.5
lb
$14.83
+$12.99
—
3.716
amazon
Fresh Step Lightweight 11.5lb
$2.84per lb
7
lb
$19.90
—
4.4272
amazon
Fresh Step Non-Clumping Cat Litter, 7 lbs