Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Tidy Cats Cat Litter: Compare Prices

Compare tidy cats cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing.

88 matching offers across retailers

31¢per lb
48
lb
$14.97
—
4.64.2k
walmart
Purina Tidy Cats 48 lb Bag
34¢per lb
25
lb
$8.39
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats Non-Clumping Multiple Cat Litter 25lbs
Agent's Pick
40¢per lb
48
lb
$19.21
—
4.731
walmart
Purina Tidy Cats Glade Clear Springs 48lb
52¢per lb
34
lb
$17.68
—
4.53.7k
walmart
Purina Tidy Cats 34lb Bag
55¢per lb
20
lb
$10.99
non-Prime$15.12
—
4.690
amazon
Purina Tidy Cats Glade Litter, 21.5 lb
56¢per lb
35
lb
$19.69
—
4.6894
amazon
Purina Tidy Cats 35 lb Multi Cat Litter
57¢per lb
35
lb
$19.97
—
4.610.0k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
57¢per lb
35
lb
$19.97
—
4.622.1k
walmart
Purina Tidy Cats 4-in-1 35 lb.
57¢per lb
35
lb
$19.98
—
4.34.8k
target
Purina Tidy Cats 35lbs Clumping Litter
57¢per lb
35
lb
$19.98
—
4.3332
target
Tidy Cats Wildflower Splendor Clumping Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.6753
target
Tidy Cats Bahama Sunset 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.55.8k
target
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats 35lbs Clumping Litter
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.619.3k
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter 20 lb
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.54.2k
walmart
Purina Tidy Cats 4-in-1, 20 lb.
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.729.4k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.625.2k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.67.5k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
60¢per lb
435
lb
$83.88
—
--
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Litter, 4x35lb Pail
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.5876
target
Tidy Cats Bahama Sunset 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.55.8k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Litter 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.43.1k
target
Purina Tidy Cats Low Dust Litter 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.34.9k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
63¢per lb
14
lb
$8.79
—
4.23.5k
target
Purina Tidy Cats 14lbs Clumping Litter
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.612.9k
walmart
Purina Tidy Cats 20 lb Clumping Litter
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.624.1k
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter, 20 lb
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.69.2k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.62.7k
walmart
Purina Tidy Cats Multi Cat 20lb
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.62.9k
amazon
Purina Tidy Cats 38lb Multi Cat Litter
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.65.9k
amazon
Purina Tidy Cats Multi Cat Litter 38 lb
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.55.3k
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter 38 lb
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.51.5k
amazon
Purina Tidy Cats Bahama Sunset - 38lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.53.5k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.42.2k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.23.5k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Multi Cat Litter
75¢per lb
35
lb
$26.28
—
4.51.2k
walmart
Purina Tidy Cats 35lb Pail
76¢per lb
20
lb
$15.28
—
4.6615
walmart
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter
76¢per lb
20
lb
$15.28
—
4.6640
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.6414
walmart
Tidy Cats Tidy Feet 22lb Box
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.31.2k
amazon
Purina Tidy Cats Tidy Feet Clumping Litter, 22 lb
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.21.1k
amazon
Purina Tidy Cats Tidy Feet Unscented 22 lb
77¢per lb
22
lb
$16.99
—
4.5752
amazon
Purina Tidy Cats Active Clean 22lb
77¢per lb
22
lb
$16.99
—
4.4288
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 22lb
78¢per lb
20
lb
$15.58
—
4.7253
target
Tidy Cats Active Clean 20lbs
78¢per lb
20
lb
$15.58
—
4.7264
target
Tidy Cats Power Clump Unscented 20lbs
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.54.5k
amazon
Purina Tidy Cats 16 lb Multi Cat Litter
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.52.3k
amazon
Purina Tidy Cats Multi Cat Litter, 16 lb
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.51.9k
amazon
Purina Tidy Cats 16 lb Unscented Litter
81¢per lb
35
lb
$28.28
—
4.7307
walmart
Tidy Cats Power Clump 35lb Pail
81¢per lb
35
lb
$28.28
—
4.7305
walmart
Purina Tidy Cats Active Clean, 20lb Jug
90¢per lb
410
lb
$35.99
—
4.4553
amazon
Purina Tidy Cats 4x10 lb Non-Clumping
91¢per lb
22
lb
$19.98
—
4.5338
walmart
Purina Tidy Cats Litter-Robot Clumping Litter
91¢per lb
22
lb
$19.98
—
4.31.8k
amazon
Purina Tidy Cats Litter 22lb
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.62.6k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Cat Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.65.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Glade Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.68.1k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.43.0k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.56per lb
17
lb
$26.48
—
4.4691
target
Tidy Cats Low Dust Lightweight Clumping 17lbs
$1.56per lb
17
lb
$26.48
—
4.210.3k
target
Purina Tidy Cats 17lbs Low Dust Litter
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.64.4k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.57.0k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.57.8k
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Litter 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.54.1k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.515.4k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb Litter
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.412.5k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented 17lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.2621
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.64per lb
27
lb
$44.35
—
4.6279
amazon
Purina Tidy Cats 27 lb Clumping Litter
$1.67per lb
12
lb
$19.98
—
4.5672
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Unscented 12lb
$1.67per lb
12
lb
$19.98
—
4.5456
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Multi-Cat 12lb
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.77.3k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Cat Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.64.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.418.4k
walmart
Purina Tidy Cats Lightweight Clumping Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.42.8k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Glade Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.31.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.32.4k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.6572
amazon
Tidy Cats 24/7 Clumping Litter, 136 oz
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.51.5k
target
Purina Tidy Cats 8.5lbs Low Dust Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.41.2k
target
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter - 8.5lbs
$1.78per lb
27
lb
$47.94
non-Prime$37.00
—
4.41.1k
amazon
Purina Tidy Cats 27 lb Clumping Litter
$3.02per lb
47
lb
$84.68
—
4.7651
amazon
Purina Tidy Cats Breeze Pellets 4 Pack
$3.02per lb
7
lb
$21.17
—
4.6859
walmart
Purina Tidy Cats Breeze Pellets, 7 lb
$3.17per lb
8.5
lb
$13.99
+$12.99
—
4.4242
amazon
Tidy Cats Lightweight Clumping Litter - 8.5 lb
$4.08per lb
6
lb
$24.46
non-Prime$24.44
—
4.41.5k
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Cat Litter 6 lb.
$5.16per lb
6
lb
$30.94
—
4.7471
amazon
Purina Tidy Cats 6 lb Clumping Litter
$5.17per lb
6
lb
$30.99
—
4.5146
amazon
Purina Tidy Cats 6 lb Clumping Litter