Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Clumping Cat Litter: Compare Prices

Compare clumping cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing.

408 matching offers across retailers

30¢per lb
5
lb
$1.48
—
4.11.1k
walmart
Happy Claws 5lb Cat Litter
33¢per lb
45
lb
$14.86
—
4.51.7k
walmart
Special Kitty Clumping Cat Litter 45lb
33¢per lb
45
lb
$14.86
—
4.58.7k
walmart
Special Kitty Clumping Litter, Fresh Scent, 45lbs
40¢per lb
35
lb
$13.99
—
4.32.3k
target
up&up Fragrance Free Clumping Litter 35lbs
40¢per lb
35
lb
$13.99
—
4.32.4k
target
up&up Scented Clumping Cat Litter 35lb
44¢per lb
20
lb
$8.86
—
4.63.9k
walmart
Special Kitty Clumping Cat Litter 20lb
Agent's Pick
45¢per lb
38
lb
$16.93
—
4.727.4k
walmart
Scoop Away Multi Cat Litter 38lb
46¢per lb
35
lb
$15.97
—
4.63.4k
walmart
Dr. Elsey's Unscented Clumping Litter 35 lb
46¢per lb
221
lb
$19.28
—
--
samsclub
Purina Tidy Cats Glade Scented Clumping Litter 40lb
46¢per lb
49.5
lb
$17.58
—
4.819.5k
target
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 38lb
48¢per lb
35
lb
$16.78
—
4.3482
target
Dr. Elsey's Ultra Unscented Cat Litter 35lb
48¢per lb
22
lb
$10.63
—
4.72.1k
target
Fresh Step Gain Scented Clumping Litter 22lbs
48¢per lb
22
lb
$10.63
20% off
—
4.713.2k
target
Fresh Step Extreme Febreze Clumping Litter, 22lbs
48¢per lb
22
lb
$10.63
—
4.64.2k
target
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter 22lbs
48¢per lb
35
lb
$16.97
—
4.4446
walmart
Vibrant Life Lavender Clumping Cat Litter, 35lb
49¢per lb
20
lb
$9.78
—
4.42.0k
target
up&up Scented Clumping Cat Litter 20lbs
49¢per lb
20
lb
$9.78
—
4.32.8k
target
up&up Clumping Cat Litter 20lbs
49¢per lb
20
lb
$9.79
—
4.32.2k
target
up&up™ Fragrance Free Clumping Litter 20lbs
49¢per lb
20
lb
$9.79
—
4.32.4k
target
up&up Scented Clumping Litter 20lbs
49¢per lb
340
lb
$59.17
—
--
walmart
ARM & HAMMER Double Duty - 3 pack
50¢per lb
40
lb
$19.94
—
4.69.0k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter 40 lb
51¢per lb
411
lb
$22.62
—
4.812.1k
samsclub
Fresh Step Scented Clumping Litter 44lbs
52¢per lb
40
lb
$20.76
—
4.625.8k
walmart
ARM & HAMMER Double Duty 40 lb Clumping Litter
52¢per lb
40
lb
$20.76
—
4.41.8k
walmart
ARM & HAMMER 40 lb Clumping Litter
52¢per lb
240
lb
$41.52
—
--
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop Litter, 2x40lb
52¢per lb
440
lb
$83.04
—
--
walmart
Arm & Hammer Double Duty Cat Litter 4x40lb
52¢per lb
34
lb
$17.68
—
4.53.7k
walmart
Purina Tidy Cats 34lb Bag
52¢per lb
410.5
lb
$21.98
—
4.816.9k
samsclub
Fresh Step Multi-Cat Litter, 42 lb
52¢per lb
410.5
lb
$21.98
—
4.711.9k
samsclub
Fresh Step Extreme Clumping Febreze 42 lbs
52¢per lb
40
lb
$20.98
—
4.4890
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 40lb
52¢per lb
40
lb
$20.98
—
4.32.2k
target
Arm & Hammer Double Duty 40lbs
52¢per lb
40
lb
$20.99
—
4.470.3k
amazon
Dr. Elsey's Ultra Unscented 40 lb
54¢per lb
218.5
lb
$19.98
non-Prime$25.99
—
4.611.5k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 37 lbs.
54¢per lb
37
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.713.0k
amazon
Fresh Step Advanced Multi-Cat 37 lbs
54¢per lb
218.5
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.716.1k
amazon
Fresh Step Advanced Extreme, 37 lbs
54¢per lb
218.5
lb
$19.99
non-Prime$25.99
—
4.728.3k
amazon
Fresh Step Advanced Clumping Litter 37lb
55¢per lb
410.5
lb
$22.98
—
4.6389
samsclub
Fresh Step Multi-Cat Litter, 42 lbs
55¢per lb
20
lb
$10.99
non-Prime$15.12
—
4.690
amazon
Purina Tidy Cats Glade Litter, 21.5 lb
56¢per lb
18
lb
$10.00
—
4.3405
walmart
Vibrant Life Clumping Litter 18lb
56¢per lb
18.5
lb
$10.39
non-Prime$13.17
—
4.56.1k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 18.5 lb
56¢per lb
35
lb
$19.69
—
4.6894
amazon
Purina Tidy Cats 35 lb Multi Cat Litter
57¢per lb
20
lb
$11.38
—
4.51.7k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
57¢per lb
314
lb
$23.94
non-Prime$25.50
—
4.4237
amazon
Scoop Away Fresh Scent Cat Litter
57¢per lb
35
lb
$19.97
—
4.610.0k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
57¢per lb
35
lb
$19.97
—
4.622.1k
walmart
Purina Tidy Cats 4-in-1 35 lb.
57¢per lb
35
lb
$19.98
—
4.34.8k
target
Purina Tidy Cats 35lbs Clumping Litter
57¢per lb
35
lb
$19.98
—
4.3332
target
Tidy Cats Wildflower Splendor Clumping Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.6753
target
Tidy Cats Bahama Sunset 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.55.8k
target
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 35lbs
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats 35lbs Clumping Litter
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.2384
target
Arm & Hammer Clumping Cat Litter 20lbs
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.21.3k
target
Arm & Hammer 20lbs Dual Odor Control Litter
57¢per lb
40
lb
$22.99
—
4.45.6k
amazon
Precious Cat Classic 40 lb Clumping Litter
57¢per lb
40
lb
$22.99
—
4.48.8k
amazon
Dr. Elsey's Clean Tracks 40 lb
58¢per lb
49.5
lb
$21.97
15% off
—
4.64.8k
walmart
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter, 38 lbs
58¢per lb
314
lb
$24.48
22% off
—
--
walmart
Scoop Away Multi Cat Litter 14lb
59¢per lb
8.5
lb
$5.00
—
4.41.0k
walmart
Special Kitty Lightweight Clumping Litter 8.5lb
59¢per lb
22
lb
$12.97
13% off
—
4.64.5k
walmart
Fresh Step Simply Unscented 22 lb
59¢per lb
25
lb
$14.84
—
4.2111
walmart
Catspot Plant Fiber Clumping Cat Litter
60¢per lb
18
lb
$10.77
—
4.4907
amazon
Dr. Elsey's Clean Tracks 18lb Bag
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.619.3k
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter 20 lb
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.54.2k
walmart
Purina Tidy Cats 4-in-1, 20 lb.
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.51.3k
walmart
Dr. Elsey's Ultra Clumping 20 lb
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.41.0k
walmart
Dr. Elsey's Clean Tracks, 20 lb
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.729.4k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.625.2k
walmart
Purina Tidy Cats 35 lb Clumping Litter
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.67.5k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
60¢per lb
435
lb
$83.88
—
--
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Litter, 4x35lb Pail
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.5876
target
Tidy Cats Bahama Sunset 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.55.8k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Litter 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.43.1k
target
Purina Tidy Cats Low Dust Litter 20lbs
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.34.9k
target
Purina Tidy Cats 20lbs Clumping Litter
60¢per lb
22
lb
$13.29
—
4.819.5k
target
Fresh Step Febreze Scented Clumping Cat Litter 22lbs
62¢per lb
221
lb
$25.89
$4.10 OFF
—
4.42.6k
costco
Scoop Away Complete Performance, 42 lbs
63¢per lb
14
lb
$8.79
—
4.23.5k
target
Purina Tidy Cats 14lbs Clumping Litter
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.55.7k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Litter, 20 lb
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.516.8k
walmart
ARM & HAMMER Double Duty 20 lbs Clumping
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.54.3k
walmart
ARM & HAMMER Lavender Multi-Cat Litter, 20 lb
65¢per lb
18.5
lb
$11.96
—
3.9233
amazon
Litter Genie Light Unscented Clumping Cat Litter, 18.5 lbs
65¢per lb
218.5
lb
$23.92
—
3.97
amazon
Litter Genie Light Unscented Clumping, 2x18.5lb
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.612.9k
walmart
Purina Tidy Cats 20 lb Clumping Litter
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.624.1k
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter, 20 lb
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.69.2k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.62.7k
walmart
Purina Tidy Cats Multi Cat 20lb
66¢per lb
25
lb
$16.43
—
4.71.3k
walmart
Scoop Away 25 lb Clumping Cat Litter
66¢per lb
338
lb
$74.97
19% off
—
4.513.5k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 3-pack
66¢per lb
28
lb
$11.49
+$6.99
—
4.2620
amazon
So Phresh 28 lbs Odor Control Cat Litter
66¢per lb
218.5
lb
$24.57
Early Prime Big Deal
—
4.615.3k
amazon
Fresh Step Clean Paws Litter 37lbs
67¢per lb
21
lb
$14.07
20% off
—
4.5894
target
Fresh Step Ever Fresh Litter 21lbs
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.62.9k
amazon
Purina Tidy Cats 38lb Multi Cat Litter
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.65.9k
amazon
Purina Tidy Cats Multi Cat Litter 38 lb
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.55.3k
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter 38 lb
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.51.5k
amazon
Purina Tidy Cats Bahama Sunset - 38lb
69¢per lb
314
lb
$28.86
—
--
walmart
ARM & HAMMER 3-Pack 14 lb Clumping Litter
70¢per lb
17.5
lb
$12.24
non-Prime$17.49
—
4.64.3k
amazon
Fresh Step 17.5 lb Clumping Litter
71¢per lb
216
lb
$22.67
non-Prime$32.39
—
4.69.8k
amazon
Fresh Step 32 lbs Clumping Litter
71¢per lb
32
lb
$22.67
non-Prime$32.39
—
4.41.5k
amazon
Fresh Step Outstretch Unscented Litter 32lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.714.0k
walmart
Fresh Step 14 lbs Extreme Scented Litter
71¢per lb
214
lb
$19.94
—
4.714.0k
walmart
Fresh Step Extreme Multi Cat Litter, 2 Pack, 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.645.9k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.645.9k
amazon
Fresh Step Extreme Febreze Litter 14lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.53.5k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.42.2k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.2789
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.23.5k
walmart
Purina Tidy Cats 14 lb Multi Cat Litter
72¢per lb
18
lb
$12.99
—
4.330.2k
amazon
Dr. Elsey's Ultra Unscented 18lb
75¢per lb
26
lb
$19.48
—
4.612.0k
walmart
Cat's Pride Max Power Unscented 26lb
75¢per lb
35
lb
$26.28
—
4.51.2k
walmart
Purina Tidy Cats 35lb Pail
75¢per lb
214
lb
$21.13
—
4.7665
amazon
FRESH STEP Multi-Cat Scented Litter
76¢per lb
22
lb
$16.78
20% off
—
4.6423
target
Fresh Step Febreze Scented Clumping Litter 22lbs
76¢per lb
22
lb
$16.78
20% off
—
4.5202
target
Fresh Step Clean Paws Scented Litter 22lbs
76¢per lb
20
lb
$15.28
—
4.6615
walmart
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter
76¢per lb
20
lb
$15.28
—
4.6640
walmart
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter
77¢per lb
215
lb
$22.96
—
5.01
walmart
Cat's Pride Max Power Unscented, 2x15lb
77¢per lb
15
lb
$11.48
—
4.612.0k
walmart
Cat's Pride Max Power 15 lb Unscented
77¢per lb
218.5
lb
$28.49
—
4.72.2k
amazon
Clumping Cat Litter - 20 lb
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.6414
walmart
Tidy Cats Tidy Feet 22lb Box
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.31.2k
amazon
Purina Tidy Cats Tidy Feet Clumping Litter, 22 lb
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.21.1k
amazon
Purina Tidy Cats Tidy Feet Unscented 22 lb
77¢per lb
22
lb
$16.99
—
4.5752
amazon
Purina Tidy Cats Active Clean 22lb
77¢per lb
22
lb
$16.99
—
4.4288
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 22lb
78¢per lb
20
lb
$15.58
—
4.7253
target
Tidy Cats Active Clean 20lbs
78¢per lb
20
lb
$15.58
—
4.7264
target
Tidy Cats Power Clump Unscented 20lbs
78¢per lb
338
lb
$89.05
—
4.6875
walmart
ARM & HAMMER Dual Defense Multi-Cat, 3x38lb
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.54.5k
amazon
Purina Tidy Cats 16 lb Multi Cat Litter
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.52.3k
amazon
Purina Tidy Cats Multi Cat Litter, 16 lb
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.51.9k
amazon
Purina Tidy Cats 16 lb Unscented Litter
79¢per lb
49.5
lb
$29.83
—
4.73.2k
walmart
Fresh Step Heavy Duty 38 Lb
79¢per lb
49.5
lb
$29.83
—
4.63.5k
walmart
Fresh Step Multi Cat Litter, 38 lb
79¢per lb
38
lb
$29.98
—
4.36.2k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 38lbs
79¢per lb
312
lb
$28.44
—
5.01
walmart
Cat's Pride Scented Scoopable Litter 3-pack
79¢per lb
12
lb
$9.48
—
4.536.7k
amazon
Cat's Pride Antibacterial Cat Litter, 12 lbs
79¢per lb
12
lb
$9.48
—
4.517.4k
walmart
Cat's Pride Scoopable Cat Litter 12 lb
79¢per lb
211.5
lb
$18.20
non-Prime$23.98
—
4.2941
amazon
Fresh Step Odor Shield Litter, 11.5lb 2-pack
80¢per lb
214
lb
$22.32
—
4.654.2k
amazon
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 14 lbs
80¢per lb
14
lb
$11.16
—
4.654.5k
amazon
Fresh Step Multi-Cat Litter 14 lb
80¢per lb
40
lb
$31.99
—
4.58.1k
amazon
Dr. Elsey's Cat Attract Litter, 40 lb
81¢per lb
35
lb
$28.28
—
4.7307
walmart
Tidy Cats Power Clump 35lb Pail
81¢per lb
35
lb
$28.28
—
4.7305
walmart
Purina Tidy Cats Active Clean, 20lb Jug
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.731.3k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 38 lbs
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.6880
walmart
Arm & Hammer Dual Defense Cat Litter 38lb
81¢per lb
38
lb
$30.76
—
4.513.5k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 38 lb
81¢per lb
28
lb
$22.78
—
4.731.2k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal, 28lbs
81¢per lb
28
lb
$22.78
—
4.59.4k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 28 lb
81¢per lb
428
lb
$91.12
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal Cat Litter 4 Pack 28 lbs
82¢per lb
44
lb
$35.97
—
--
amazon
Wundercat Lemongrass Litter, 44lbs
82¢per lb
414
lb
$45.94
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal SLIDE (4 pack)
83¢per lb
38
lb
$31.48
—
4.6241
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 38lbs
84¢per lb
214
lb
$23.38
—
4.654.5k
amazon
Fresh Step Clumping Litter Febreze 2 x 14 lb
84¢per lb
14
lb
$11.69
—
4.654.5k
amazon
Fresh Step 14 lb Clumping Cat Litter
84¢per lb
28
lb
$23.48
—
4.36.2k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 28lbs
84¢per lb
28
lb
$23.48
—
4.22.5k
target
Arm & Hammer 28lbs Multi-Cat Litter
84¢per lb
214
lb
$23.58
—
4.63.1k
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 14lb, 2pk
84¢per lb
35
lb
$29.54
—
4.4866
walmart
BoxiePro Probiotic Cat Litter 35 lb
85¢per lb
18
lb
$15.29
—
4.51.0k
amazon
Dr. Elsey's Cat Attract 18-lb
85¢per lb
17.3
lb
$14.75
—
4.33.6k
amazon
Biokat's MultiCat Fresh 8L Litter
86¢per lb
19
lb
$16.28
—
4.36.4k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Litter 19lbs
86¢per lb
19
lb
$16.39
—
4.22.6k
target
Arm & Hammer Multi-Cat Clumping Litter 19lbs
87¢per lb
214
lb
$24.24
—
4.512.9k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 14lb 2-pack
87¢per lb
214
lb
$24.24
—
--
walmart
ARM & HAMMER SLIDE 14lb 2-pack
87¢per lb
19
lb
$16.48
—
4.12.2k
walmart
Arm & Hammer Clump & Seal Slide 19 lbs
87¢per lb
237
lb
$64.38
—
4.22
amazon
Fresh Step Advanced Clumping Cat Litter, 26 lb
87¢per lb
34
lb
$29.64
—
4.37.6k
walmart
Catalyst Softwood Clumping Cat Litter 34lb
87¢per lb
34
lb
$29.64
—
4.21.4k
walmart
Catalyst Softwood Clumping Cat Litter, 34lb
87¢per lb
34
lb
$29.74
—
4.58.5k
amazon
ARM & HAMMER Cloud Control 34lb
88¢per lb
410.5
lb
$36.80
non-Prime$39.99
—
4.340
amazon
Scoop Away Clumping Cat Litter, 42lb
88¢per lb
20
lb
$17.59
—
4.5525
walmart
Dr. Elsey's Cat Attract Litter 20lb
88¢per lb
218.7
lb
$32.99
—
3.95
amazon
The LICKER Store Unscented Clumping Litter, 18.7lbs (Set of 2)
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.420.4k
amazon
Arm & Hammer MultiCat Lavender Litter 18lb
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.420.4k
amazon
Arm & Hammer Cedarwood Litter 18lb
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.37.1k
amazon
ARM & HAMMER Clumping Litter 18 Lbs.
89¢per lb
49.5
lb
$33.86
—
--
walmart
(2 Pack) Scoop Away Multi-Cat Litter, 38lb Box
89¢per lb
14
lb
$12.49
—
4.12.1k
target
Arm & Hammer Seal Slide 14lbs
90¢per lb
22
lb
$19.83
—
4.71.9k
walmart
Fresh Step Heavy Duty Litter 22lb
90¢per lb
22
lb
$19.83
—
4.63.5k
walmart
Fresh Step Multi-Cat Litter, 22lb
90¢per lb
19
lb
$17.19
—
4.3221
amazon
Cat's Pride Max Power Lightweight Litter Bag
91¢per lb
218
lb
$32.60
—
4.66.7k
amazon
ARM & Hammer Clump & Seal Platinum, 18lbs x 2
91¢per lb
22
lb
$19.98
—
4.5338
walmart
Purina Tidy Cats Litter-Robot Clumping Litter
91¢per lb
22
lb
$19.98
—
4.31.8k
amazon
Purina Tidy Cats Litter 22lb
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.731.3k
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 14 lbs
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.63.1k
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 14 lb
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.62.7k
walmart
Arm & Hammer Dual Defense Clumping Litter 14lbs
91¢per lb
14
lb
$12.76
—
4.512.9k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping Litter 14 lb
92¢per lb
215
lb
$27.56
—
4.72.0k
walmart
Cat's Pride Max Power 2-Pack 15lb Litter
92¢per lb
15
lb
$13.78
—
4.62.3k
amazon
Cat's Pride Multi-Cat Clumping Litter 15 lb
92¢per lb
215
lb
$27.56
—
4.517.1k
amazon
Cat's Pride Max Power 15 lb, 2 Pack
92¢per lb
15
lb
$13.78
non-Prime$12.99
—
4.517.1k
amazon
Cat's Pride Max Power 15lb Multi-Cat Litter
92¢per lb
15
lb
$13.79
—
4.81.0k
target
Cat's Pride 15lb Multi-Cat Lightweight Litter
92¢per lb
15
lb
$13.79
—
4.7967
target
Cat's Pride Unscented Multi-Cat Litter 15lb
92¢per lb
15
lb
$13.79
—
4.52.3k
amazon
Cat's Pride Max Power Multi-Cat Litter, 15 lbs
92¢per lb
40
lb
$36.99
—
4.31.3k
amazon
Boxiecat Gently Scented 40-Pound Litter
94¢per lb
410.5
lb
$39.49
—
4.8354
amazon
Ever Clean Extra Strength Cat Litter 42 lbs
95¢per lb
37
lb
$34.99
—
4.6217
walmart
ARM & HAMMER Cloud Control 37 lb
95¢per lb
37
lb
$34.99
—
4.6241
walmart
ARM & HAMMER Platinum SLIDE 37 lb Clumping Litter
95¢per lb
27.5
lb
$26.01
—
4.612.9k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 27.5Lbs
95¢per lb
27.5
lb
$26.01
—
4.62.1k
amazon
ARM & HAMMER Cloud Control 27.5lbs
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
4.31.3k
amazon
Boxie Extra Strength Clumping Litter 40lb
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
4.31.3k
amazon
Boxie Unscented Litter 40 lb
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
--
amazon
Pestell Easy Clean Multi-Cat Litter
95¢per lb
40
lb
$38.06
—
4.072
amazon
Pestell Easy Clean 40 lb Cat Litter
95¢per lb
42
lb
$39.99
—
4.61.2k
amazon
Scoop Away Complete Performance Scented Cat Litter, 42 lbs
97¢per lb
40
lb
$38.99
—
4.31.4k
amazon
Boxie Glo Clumping Litter 40lb
98¢per lb
27.5
lb
$26.99
—
4.62.9k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 27.5Lbs
98¢per lb
27.5
lb
$26.99
—
4.6158
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal, 27.5 lb
$1.00per lb
37
lb
$36.88
—
4.770
walmart
ARM & HAMMER Clump & Seal 37lb
$1.00per lb
237
lb
$73.76
—
4.770
walmart
ARM & HAMMER Platinum Scented Cat Litter 2x37lbs
$1.00per lb
17
lb
$16.97
21% off
—
4.3180
walmart
Vibrant Life Lavender Clumping Cat Litter, 17lb
$1.00per lb
218
lb
$35.98
—
4.619.6k
amazon
Arm & Hammer Clump & Seal Litter 2x18lbs
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.66.7k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 18 Lbs
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.619.7k
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal Platinum
$1.00per lb
18
lb
$17.99
—
4.54.7k
amazon
Arm & Hammer Cloud Control 18lbs
$1.00per lb
19
lb
$18.99
non-Prime$15.19
—
4.2109
amazon
Cat's Pride Max Power Unscented 19 lbs
$1.02per lb
40
lb
$40.97
—
4.6820
amazon
Naturally Fresh 40 Lbs Unscented Cat Litter
$1.03per lb
34
lb
$34.99
Limited time deal
—
4.620.0k
amazon
ARM & HAMMER Platinum Clumping Litter 34 lbs
$1.04per lb
317.5
lb
$54.60
—
4.953
amazon
Fresh Step Heavy Duty Clumping Litter 52.5lb
$1.04per lb
18
lb
$18.79
non-Prime$14.31
—
4.536.7k
amazon
Cat's Pride 18lb Lightweight Clumping Litter
$1.04per lb
18
lb
$18.79
—
4.41.2k
amazon
Cat's Pride 18lb Lightweight Clumping Litter
$1.07per lb
15
lb
$15.98
—
4.55.8k
amazon
Cat's Pride Max Power UltraClean 15lb
$1.08per lb
25
lb
$26.88
—
4.13.7k
amazon
Natural Wheat Multi-Cat Litter, 25 lb
$1.08per lb
15
lb
$16.13
—
4.5462
walmart
sWheat Scoop Multi-Cat 15lb Litter
$1.11per lb
18
lb
$19.99
—
4.49.2k
amazon
ARM & HAMMER Naturals Clumping Multi-Cat 18lb
$1.12per lb
15
lb
$16.79
—
4.41.9k
amazon
Cat's Pride Max Power 15 Pounds
$1.15per lb
30
lb
$34.60
—
4.6395
amazon
Naturally Fresh Quick Clumping Litter 30lb
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.7804
walmart
okocat Clumping Wood Pellets, 21.5 lbs
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.3305
amazon
ökocat Less Mess Mini-Pellets 21.5-lb
$1.17per lb
212
lb
$27.99
—
4.1197
amazon
Tofu Cat Litter 12LB 2 Packs
$1.17per lb
14
lb
$16.39
—
4.53.8k
amazon
Arm & Hammer Double Duty Litter, 14 Lbs
$1.17per lb
8.5
lb
$9.97
21% off
—
4.6302
walmart
Vibrant Life Lightweight Lavender Clumping Litter, 8.5lb
$1.17per lb
39.4
lb
$32.99
—
4.010
amazon
LICKER Store Unscented Clumping Litter, 9.37lbs x3
$1.17per lb
20
lb
$23.48
—
4.85
walmart
Feline Fresh Softwood Cat Litter, 20lb
$1.18per lb
26.3
lb
$30.99
—
4.783
target
Naturally Fresh 26.25lbs Clumping Cat Litter
$1.18per lb
26.3
lb
$30.99
—
4.483
target
Naturally Fresh Multi Cat - 26.25lbs
$1.18per lb
48
lb
$37.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Unscented Multi-Pack 32LB
$1.18per lb
48
lb
$37.83
—
4.5876
walmart
World's Best Lavender Clean Litter 32lb
$1.18per lb
48
lb
$37.83
—
4.51.0k
walmart
World's Best Track Defense Unscented 32LB
$1.18per lb
13.5
lb
$15.99
—
3.6134
target
Lightweight Scented up&up 13.5lbs
$1.18per lb
13.5
lb
$15.99
—
3.2214
target
up&up Baking Soda Cat Litter 13.5lbs
$1.19per lb
326
lb
$92.61
—
4.5270
walmart
Naturally Fresh Clumping Litter 26lb (3pk)
$1.19per lb
15
lb
$17.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Ultra Absorb 15-lb
$1.19per lb
18
lb
$14.43
+$6.99
—
4.33.2k
amazon
Dr. Elsey's Classic Unscented 18lb
$1.19per lb
42
lb
$50.00
—
4.5666
amazon
Scoop Away Scented Cat Litter, 42 lbs
$1.19per lb
26
lb
$30.99
—
4.6543
walmart
Naturally Fresh Unscented Cat Litter 26 lb
$1.19per lb
30
lb
$35.76
—
4.6418
amazon
Naturally Fresh Multi-Cat Litter 30lb
$1.19per lb
21
lb
$25.08
—
4.5960
walmart
Fresh Step Ever Fresh Multi-Cat Litter 21lb
$1.20per lb
16
lb
$19.19
—
4.533
target
Boxiecat Glo Light 16 lb Unscented Litter
$1.20per lb
16
lb
$19.19
—
4.15.2k
amazon
Boxie Glo 30-Day Clumping Litter 16lb
$1.20per lb
18
lb
$21.67
—
4.33.1k
amazon
Nature's Miracle Corn Cob Litter, 7 lb
$1.21per lb
28
lb
$33.99
—
4.212.0k
amazon
Boxie Probiotic 28lb Clumping Litter
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.81.5k
walmart
okocat Premium Clumping Wood Litter 18.8 lbs
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Cat Litter 18.8lb
$1.23per lb
15
lb
$18.38
—
4.5876
walmart
World's Best Lavender Clean 15 LB
$1.23per lb
15
lb
$18.38
—
4.51.0k
walmart
World's Best Unscented, 15 LB
$1.23per lb
8
lb
$9.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Ultra Absorb 8-lb Bag
$1.23per lb
8
lb
$9.83
—
4.5861
walmart
World's Best Lavender Clean, 8lb Bag
$1.23per lb
8
lb
$9.83
—
4.51.0k
walmart
World's Best Unscented Clumping Litter, 8lb
$1.23per lb
26
lb
$31.99
—
4.6563
walmart
Naturally Fresh Clumping Litter 26lb
$1.23per lb
26
lb
$31.99
—
4.5172
walmart
Naturally Fresh Lavender Bamboo Litter 26 lbs
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.52.1k
amazon
World's Best Cat Litter 32lb - Scented
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.511.5k
amazon
WORLD'S BEST Unscented Cat Litter 32lb
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.56.0k
amazon
World's Best Cat Litter, 32 lb, Unscented
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.21.8k
amazon
World's Best Cat Litter 32 lb Unscented
$1.25per lb
16
lb
$19.99
—
4.6231
target
Boxiecat Unscented Clumping Cat Litter 16lbs
$1.25per lb
32
lb
$39.99
—
4.65.2k
amazon
World's Best Cat Litter 32lbs Lavender
$1.27per lb
30
lb
$38.07
—
4.5202
amazon
Fresh Ultra Odor Control Clumping Litter 30lb
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.416.7k
amazon
World's Best Cat Litter, 15 lb, Unscented
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.43.0k
amazon
WORLD'S BEST Comfort Care 15-Pounds
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.41.5k
amazon
World's Best Cat Litter 15 lb Lavender
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.12.0k
amazon
World's Best Cat Litter 15 lb Unscented
$1.28per lb
25
lb
$31.99
—
4.13.7k
amazon
Natural Wheat Cat Litter, 25 lb Bag
$1.29per lb
11.5
lb
$14.83
—
4.59.1k
walmart
Fresh Step Multi-Cat Clumping Litter 11.5lb
$1.30per lb
10
lb
$12.99
—
4.45.1k
amazon
Cat's Pride 10 lb Lightweight Clumping Litter
$1.30per lb
10
lb
$12.99
—
3.933
target
up&up Natural Grass Litter 10lbs
$1.31per lb
8
lb
$10.45
—
4.416.5k
amazon
World's Best Cat Litter, 8 lb, Unscented
$1.31per lb
8
lb
$10.45
—
4.4645
amazon
World's Best Cat Litter 8lb Lavender
$1.31per lb
8
lb
$10.45
—
4.3970
amazon
World's Best Cat Litter, 8 lb, Unscented
$1.31per lb
16
lb
$20.99
—
4.29.7k
amazon
Boxiecat Scented Clumping Litter-16-Pounds
$1.32per lb
10
lb
$13.17
—
4.22.7k
amazon
Nature's Miracle Corn Cob Litter 10lb
$1.32per lb
11.5
lb
$15.18
—
4.56.2k
target
Fresh Step Lightweight Clumping Litter 11.5lbs
$1.33per lb
7.5
lb
$9.99
—
4.0234
target
up & up 7.5lbs Scented Litter
$1.33per lb
7.5
lb
$9.99
—
3.8191
target
up&up™ Lightweight Baking Soda Litter 7.5lbs
$1.35per lb
26
lb
$34.99
—
4.3327
amazon
ökocat Original Wood Litter 26 lbs
$1.35per lb
10
lb
$13.48
—
4.536.7k
amazon
Cat's Pride Lightweight Litter 10lb
$1.35per lb
10
lb
$13.48
—
4.429.3k
amazon
Cat's Pride 10lb Lightweight Clumping Litter
$1.35per lb
10
lb
$13.49
non-Prime$12.66
—
4.41.3k
amazon
Cat's Pride 10 lb Unscented Clumping Litter
$1.35per lb
10
lb
$13.49
—
4.33.2k
amazon
Cat's Pride 10 lb Flushable Clumping Litter
$1.36per lb
14
lb
$18.99
—
4.7810
walmart
okocat 14 lbs Natural Wood Cat Litter
$1.36per lb
14
lb
$18.99
—
4.4167
target
Naturally Fresh Multi-Cat Litter, 14lbs
$1.37per lb
14
lb
$19.19
—
4.4201
amazon
Arm & Hammer Super Scoop 14lb Clumping Litter
$1.37per lb
46
lb
$32.99
—
4.3881
amazon
HONEY CARE Petrichor Mix 24-lbs
$1.39per lb
22
lb
$17.49
+$12.99
—
4.245
amazon
Fresh Step Multi-Cat Litter 22lb
$1.39per lb
18
lb
$24.98
—
4.7220
walmart
Nature's Miracle Corn Cob Litter 18lb
$1.41per lb
32
lb
$45.13
—
4.4416
amazon
World's Best Cat Litter, 32 lbs
$1.42per lb
9
lb
$12.76
—
4.64.7k
walmart
ARM & HAMMER 9 lbs Clumping Litter
$1.42per lb
15
lb
$21.35
—
4.21.8k
amazon
World's Best Cat Litter, 15 lb, Odor Control
$1.42per lb
15
lb
$21.35
—
4.21.5k
walmart
WORLD'S BEST CAT LITTER Poop Fighter 15lb
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.62.6k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Cat Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.65.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Glade Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.68.1k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.43.0k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.47per lb
317
lb
$74.91
—
--
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean Litter, 3x17lb
$1.50per lb
215.4
lb
$46.08
—
4.7122
amazon
Fresh Step Lightweight Clumping Cat Litter 15.4 lb (Pack of 2)
$1.50per lb
16
lb
$23.99
—
4.212.4k
amazon
Boxie Probiotic 16lb Clumping Clay Litter
$1.50per lb
20
lb
$29.99
—
4.43.1k
amazon
SmartCat 20 lb All Natural Clumping Litter
$1.50per lb
25
lb
$37.62
—
4.572
walmart
Olive Pits Unscented Clumping Cat Litter 25-lb
$1.52per lb
15.8
lb
$23.99
—
4.6297
amazon
ökocat Super Soft Wood Litter 15.8lbs
$1.55per lb
16
lb
$24.79
—
4.084
amazon
Premium Pea Husk Cat Litter 16 lbs
$1.56per lb
17
lb
$26.48
—
4.4691
target
Tidy Cats Low Dust Lightweight Clumping 17lbs
$1.56per lb
17
lb
$26.48
—
4.210.3k
target
Purina Tidy Cats 17lbs Low Dust Litter
$1.58per lb
12.6
lb
$19.97
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Litter 12.6lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.64.4k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.57.0k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.57.8k
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Litter 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.54.1k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.515.4k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight 17 lb Litter
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.412.5k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented 17lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.2621
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.62per lb
16
lb
$25.99
—
4.15.2k
amazon
BoxiePro Bot Probiotic Cat Litter 16lb
$1.64per lb
12.5
lb
$20.49
—
3.986
amazon
So Phresh Lightweight Cat Litter 12.5 lbs
$1.64per lb
27
lb
$44.35
—
4.6279
amazon
Purina Tidy Cats 27 lb Clumping Litter
$1.67per lb
12
lb
$19.98
—
4.5672
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Unscented 12lb
$1.67per lb
12
lb
$19.98
—
4.5456
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Multi-Cat 12lb
$1.67per lb
26.3
lb
$43.90
—
4.5300
amazon
Arm & Hammer MultiCat Clumping Litter 26.3lb
$1.69per lb
36
lb
$30.42
Limited time deal
—
4.31.6k
amazon
FUKUMARU Tofu Litter, Lavender, 18lb
$1.71per lb
14
lb
$23.89
non-Prime$15.05
—
4.41.1k
amazon
Arm & Hammer 6.4kg Double Duty Litter
$1.71per lb
14
lb
$23.99
—
4.1244
amazon
Arm & Hammer Super Scoop, 14 Lbs
$1.73per lb
65.5
lb
$56.99
—
4.2123
amazon
Mixed 4-in-1 Cat Litter, 33 lb
$1.73per lb
15
lb
$25.99
non-Prime$27.99
—
3.786
amazon
ARM & Hammer Plant Power Clumping Litter 15lbs
$1.75per lb
9
lb
$15.74
—
4.81.5k
walmart
Okocat Premium Clumping Cat Litter, 9 lbs
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.77.3k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Cat Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.64.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.418.4k
walmart
Purina Tidy Cats Lightweight Clumping Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.42.8k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Glade Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.31.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.32.4k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Clumping Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.6572
amazon
Tidy Cats 24/7 Clumping Litter, 136 oz
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.51.5k
target
Purina Tidy Cats 8.5lbs Low Dust Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.41.2k
target
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter - 8.5lbs
$1.78per lb
27
lb
$47.94
non-Prime$37.00
—
4.41.1k
amazon
Purina Tidy Cats 27 lb Clumping Litter
$1.78per lb
27.9
lb
$28.11
non-Prime$31.23
—
4.2259
amazon
5-in-1 Tofu Cat Litter 7.9lbs x2
$1.80per lb
46
lb
$43.13
non-Prime$38.21
—
4.361
amazon
HoneyCare Cassava Tofu Cat Litter 24 Lb
$1.80per lb
10
lb
$17.99
—
4.31.1k
amazon
SmartCat 10 lb All Natural Clumping Litter
$1.83per lb
44.5
lb
$32.99
—
4.3135
amazon
Dr. PawPaw Tofu Cat Litter, 18 lb
$1.83per lb
27.9
lb
$28.99
Limited time deal
—
4.666
amazon
Meowant 5-in-1 Mixed Cat Litter 7.9lbs*2
$1.87per lb
48
lb
$59.98
—
4.5973
amazon
PETKIT 4 Bags 7.9 lb Cat Litter
$1.89per lb
10.6
lb
$19.99
—
4.81.2k
walmart
okocat Super Soft Natural Cat Litter, 10.6 lbs
$1.90per lb
27.9
lb
$29.99
—
4.21.1k
amazon
PETKIT 7.9lb×2 Fast Clumping Cat Litter
$1.91per lb
20
lb
$38.15
—
4.52.7k
amazon
Arm & Hammer Super Scoop 20 lbs
$1.92per lb
45.6
lb
$42.99
non-Prime$49.99
—
4.4101
amazon
Tofu Cat Litter 22.4LB (4 Bags)
$1.93per lb
27
lb
$26.98
—
5.05
amazon
Plant-Based Tofu Cat Litter 14LB
$1.99per lb
17.6
lb
$34.99
—
4.193
amazon
Neakasa Mineral Cat Litter 17.6 lbs
$1.99per lb
36
lb
$35.79
non-Prime$30.42
—
4.0620
amazon
FUKUMARU Tofu Cat Litter 3 Packs
$2.00per lb
10
lb
$19.99
—
4.4128
amazon
So Phresh Extreme Clumping 10 lbs.
$2.00per lb
210
lb
$39.99
—
4.2741
amazon
Catalyst Natural Wood Cat Litter, 2 Pack
$2.05per lb
45
lb
$40.99
—
--
amazon
Coconut Cat Litter 20LB (4 Pack)
$2.05per lb
15
lb
$30.76
—
4.610.0k
walmart
ARM & HAMMER Hardball Cat Litter 15lb
$2.06per lb
14.1
lb
$28.99
—
4.51.1k
amazon
Catit Go Natural Plant-Based Litter
$2.08per lb
46
lb
$49.99
—
4.429
amazon
Tofu Cat Litter 4 Packs/24LB
$2.09per lb
10
lb
$20.89
—
4.03.6k
amazon
Small-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.09per lb
10
lb
$20.89
—
4.03.6k
amazon
Mixed-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.09per lb
44.3
lb
$35.99
non-Prime$31.80
—
4.41.2k
amazon
COCOYO Lavender Crystal Litter 17.2lbs
$2.10per lb
25.5
lb
$23.09
—
4.045
amazon
Cassava Clumping Cat Litter 2x5.5lb
$2.12per lb
10
lb
$21.19
—
4.22.4k
amazon
Natural Unscented Litter - 10 lbs
$2.14per lb
25.6
lb
$23.99
—
4.0356
amazon
Tofu Cat Litter 11.2LB (2 Bags)
$2.16per lb
14
lb
$30.22
—
4.5965
amazon
ARM & HAMMER Clump & Seal 14lb Fresh Scent
$2.17per lb
210.5
lb
$45.56
—
--
walmart
ARM & HAMMER Clumping Litter, 2 x 10.5 lbs
$2.18per lb
25.5
lb
$23.99
—
4.1107
amazon
Tofu Clumping Flushable Litter 11lb
$2.19per lb
10.5
lb
$22.98
—
4.2963
target
Arm & Hammer Hardball Cat Litter 10.5lbs
$2.20per lb
10
lb
$21.99
—
4.03.6k
amazon
Large-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.22per lb
45.3
lb
$46.99
—
4.746
amazon
Zutto Nyan 4-in-1 Tofu Cat Litter 21.2lbs
$2.30per lb
35.5
lb
$37.97
—
3.613
amazon
G&S Tapioca Cat Litter 5.5lb x 3
$2.34per lb
14.5
lb
$33.99
—
4.46.2k
amazon
Arm & Hammer Platinum Garden Bloom, 14.5 lbs
$2.39per lb
9
lb
$21.49
—
4.2207
amazon
Cassava Tofu Ultra Clumping Cat Litter 9lbs
$2.42per lb
35.5
lb
$39.90
—
4.1296
amazon
Tapioca Cassava Clumping Cat Litter
$2.42per lb
11.5
lb
$14.83
+$12.99
—
3.716
amazon
Fresh Step Lightweight 11.5lb
$2.43per lb
38.5
lb
$57.87
+$3.99
—
4.519
amazon
Coconut Cat Litter, 3 Bags, Biodegradable
$2.44per lb
9
lb
$21.99
—
3.872
amazon
EZSKUUP Unscented Clumping Litter, 9 lbs
$2.47per lb
8.5
lb
$20.99
—
4.46.4k
amazon
ARM & HAMMER Multi-Cat Clumping 8.5 Lbs.
$2.47per lb
8.5
lb
$20.99
—
4.3902
walmart
ARM & HAMMER Lightweight Clumping Litter 8.5 lb
$2.52per lb
26.2
lb
$31.02
non-Prime$27.49
—
4.44.9k
amazon
Catit Go Natural Pea Husk Litter 12.3 lbs
$2.57per lb
14
lb
$35.99
—
4.6231
amazon
World's Best Cat Litter 14lb Bag
$2.60per lb
10
lb
$25.99
—
4.285
amazon
Bentonite Clumping Cat Litter 10 lb
$2.60per lb
20
lb
$51.99
—
4.017
amazon
Bentonite Clumping Cat Litter 20lb
$2.61per lb
11.5
lb
$29.99
—
3.83.2k
amazon
Boxie Unscented 11.5lb Natural Cat Litter
$2.68per lb
12.3
lb
$32.99
—
4.43.4k
amazon
Catit Go Natural Pea Husk Litter 12.3 lbs
$2.75per lb
8
lb
$21.99
non-Prime$18.69
—
4.2538
amazon
So Phresh Blue Silica Cat Litter 8 lbs
$2.83per lb
29
lb
$50.99
—
4.4159
amazon
Lady N Pellet Tofu Cat Litter 18lb
$2.90per lb
10
lb
$28.99
—
--
amazon
Sustainably Yours Health Monitoring Cat Litter 10 lbs
$2.91per lb
7
lb
$20.38
Save 20%
—
4.5619
amazon
World's Best Lavender Cat Litter, 7 lb
$2.98per lb
26.2
lb
$36.99
—
4.483
amazon
ELS PET 2 Pack Clumping Cat Litter
$3.00per lb
10
lb
$29.98
—
4.2464
target
PrettyLitter Unscented Low Dust 10lbs
$3.00per lb
10
lb
$29.99
—
3.680
amazon
Smart Health Monitoring Cat Litter, 10lb
$3.03per lb
8
lb
$14.29
+$9.95
non-Prime$16.99
—
4.253
amazon
OKOCAT Super Soft Clumping Litter, 128 OZ
$3.13per lb
29.3
lb
$57.98
—
4.21.2k
amazon
Tuft + Paw Litter 9.25lbs 2Bags
$3.13per lb
29.3
lb
$57.98
—
4.21.2k
amazon
Tuft & Paw OdorStop Tofu Litter 9.25lbs x 2
$3.17per lb
8.5
lb
$13.99
+$12.99
—
4.4242
amazon
Tidy Cats Lightweight Clumping Litter - 8.5 lb
$3.19per lb
10
lb
$31.89
—
4.2235
amazon
I AM TOFU Charcoal Litter 10lb
$3.30per lb
10
lb
$32.99
—
4.725
amazon
Yucaloo Cassava Litter, 10 lbs
$3.37per lb
8
lb
$26.99
—
3.8409
amazon
Litter Pearls Ultra Clump 8 lbs
$3.40per lb
5
lb
$16.99
—
3.94.8k
amazon
Ultra Clumping Micro Crystals Cat Litter - 5 Lbs
$3.75per lb
26
lb
$44.99
—
4.2192
amazon
Natural Soy Tofu Cat Litter 2-Pack
$4.08per lb
6
lb
$24.46
non-Prime$24.44
—
4.41.5k
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Cat Litter 6 lb.
$4.29per lb
14
lb
$59.99
—
4.5269
amazon
Ever Clean Extra Strength Cat Litter 14 lb
$5.16per lb
6
lb
$30.94
—
4.7471
amazon
Purina Tidy Cats 6 lb Clumping Litter
$5.17per lb
6
lb
$30.99
—
4.5146
amazon
Purina Tidy Cats 6 lb Clumping Litter
$7.35per lb
3.4
lb
$24.99
—
3.8327
amazon
KOCHO Hinoki Wood Cat Litter - 5lb