Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Non-Clumping Cat Litter: Compare Prices

Compare non-clumping cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing.

38 matching offers across retailers

28¢per lb
25
lb
$6.98
—
4.64.8k
walmart
Special Kitty Non-Clumping Litter 25lb
Agent's Pick
31¢per lb
48
lb
$14.97
—
4.64.2k
walmart
Purina Tidy Cats 48 lb Bag
34¢per lb
25
lb
$8.39
—
4.43.2k
target
Purina Tidy Cats Non-Clumping Multiple Cat Litter 25lbs
35¢per lb
47
lb
$9.92
—
--
walmart
Kitty Diggin's Fragrance-Free Litter, 4x7 lbs
40¢per lb
48
lb
$19.21
—
4.731
walmart
Purina Tidy Cats Glade Clear Springs 48lb
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.51.4k
target
Feline Pine Original Cat Litter 20 lb
61¢per lb
220
lb
$24.24
—
4.66.0k
walmart
Feline Pine Original 20lb (2 Pack)
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.614.3k
walmart
Fresh Step Premium Cat Litter, 14 lbs
71¢per lb
314
lb
$29.91
—
--
walmart
Fresh Step Non-Clumping Cat Litter 3-pack
82¢per lb
10
lb
$8.17
—
4.4138
walmart
Feline Fresh Pine Pellet Litter 10lb
89¢per lb
40
lb
$35.54
—
3.64
amazon
Wundercat Non-Clumping Litter 40lbs
90¢per lb
410
lb
$35.99
—
4.4553
amazon
Purina Tidy Cats 4x10 lb Non-Clumping
$1.16per lb
25
lb
$28.99
—
3.111
walmart
Small Pet Select Pine Cat Litter, 25 lbs
$1.20per lb
20
lb
$23.99
—
4.6115
amazon
Jonny Cat 20 lb Scented Litter
$1.24per lb
21
lb
$25.99
—
4.6481
amazon
Fresh Step Extreme Non Clumping 21lb
$1.27per lb
17
lb
$21.62
—
4.6365
amazon
Feline Pine Platinum Non-Clumping 17lb
$2.00per lb
8
lb
$15.96
—
4.1174
walmart
PetSafe ScoopFree Natural Cat Litter 8 lb
$2.00per lb
7
lb
$13.99
—
4.4343
amazon
Fresh Step Scented Cat Litter, 7 lbs
$2.09per lb
44.3
lb
$35.99
non-Prime$34.50
—
4.4234
amazon
Made4Pets Crystals Non-Clumping Lavender 17.2 lbs
$2.38per lb
44.3
lb
$40.99
—
4.057
amazon
Crystal Clean Fresh Scent Crystal Litter 4-4.3lb
$2.45per lb
10
lb
$24.46
18% off
—
4.52.9k
walmart
PetSafe Crystal Cat Litter 10 lb
$2.45per lb
7
lb
$17.15
—
4.2236
amazon
Feline Pine Original Cat Litter, 7lb
$2.50per lb
28
lb
$39.96
—
4.751
costco
PrettyLitter Unscented Cat Litter, 16lbs
$2.50per lb
8
lb
$19.98
—
4.614
target
up&up Unscented Non-Clumping Cat Litter 8lb
$2.59per lb
29
lb
$46.69
—
4.2112
amazon
Enhanced Cat Litter Pellets 18 lbs
$2.68per lb
6.5
lb
$17.42
non-Prime$18.22
—
4.796
amazon
Cat's Pride Micro Crystals 6.5lb
$2.68per lb
6.5
lb
$17.42
non-Prime$19.51
—
4.797
amazon
Cat's Pride Micro Crystals 6.5lb
$2.84per lb
7
lb
$19.90
—
4.4272
amazon
Fresh Step Non-Clumping Cat Litter, 7 lbs
$2.94per lb
28
lb
$46.99
—
--
walmart
PrettyLitter 8lb Health Monitoring Cat Litter 2pk
$2.97per lb
23.6
lb
$21.36
—
4.252
amazon
Cat Litter Pellets, 3.6lb x 2
$3.02per lb
47
lb
$84.68
—
4.7651
amazon
Purina Tidy Cats Breeze Pellets 4 Pack
$3.02per lb
7
lb
$21.17
—
4.6859
walmart
Purina Tidy Cats Breeze Pellets, 7 lb
$3.93per lb
35
lb
$54.97
+$3.99
—
4.3123
amazon
Coconut Cat Litter, 3 Bags, Organic
$4.08per lb
26
lb
$48.98
—
4.53.2k
amazon
Pretty Litter 6LB (2-Pack)
$4.08per lb
26
lb
$48.98
—
4.53.2k
amazon
PrettyLitter Lotus Flower, 6 lbs, 2-Pack
$4.08per lb
26
lb
$48.98
non-Prime$41.63
—
4.53.2k
amazon
PrettyLitter Health Monitoring Cat Litter, 2-pack
$4.67per lb
6
lb
$27.99
—
4.42.0k
amazon
Pretty Litter Health Monitoring, 6 LB
$5.83per lb
3.5
lb
$20.42
non-Prime$19.45
—
4.8545
amazon
Purina Tidy Cat Breeze Pellets 3.5lb