Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Crystal Cat Litter: Compare Prices

Compare crystal cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing. Compares silica gel crystal litter.

22 matching offers across retailers

90¢per lb
19
lb
$17.19
—
4.3221
amazon
Cat's Pride Max Power Lightweight Litter Bag
91¢per lb
22
lb
$19.98
—
4.31.8k
amazon
Purina Tidy Cats Litter 22lb
Agent's Pick
$2.09per lb
44.3
lb
$35.99
non-Prime$31.80
—
4.41.2k
amazon
COCOYO Lavender Crystal Litter 17.2lbs
$2.09per lb
44.3
lb
$35.99
non-Prime$34.50
—
4.4234
amazon
Made4Pets Crystals Non-Clumping Lavender 17.2 lbs
$2.24per lb
20
lb
$44.86
—
4.5637
walmart
PetSafe ScoopFree Crystal Litter Fresh Scent 20-lb
$2.31per lb
28
lb
$36.99
—
4.123
costco
PetSafe ScoopFree Crystal Litter, 16 lbs
$2.38per lb
44.3
lb
$40.99
—
4.057
amazon
Crystal Clean Fresh Scent Crystal Litter 4-4.3lb
$2.45per lb
10
lb
$24.46
18% off
—
4.52.9k
walmart
PetSafe Crystal Cat Litter 10 lb
$2.48per lb
8
lb
$19.86
—
4.4636
walmart
Vibrant Life Crystal Litter 8lb
$2.50per lb
28
lb
$39.96
—
4.751
costco
PrettyLitter Unscented Cat Litter, 16lbs
$2.50per lb
8
lb
$19.98
—
4.614
target
up&up Unscented Non-Clumping Cat Litter 8lb
$2.68per lb
6.5
lb
$17.42
non-Prime$18.22
—
4.796
amazon
Cat's Pride Micro Crystals 6.5lb
$2.68per lb
6.5
lb
$17.42
non-Prime$19.51
—
4.797
amazon
Cat's Pride Micro Crystals 6.5lb
$2.75per lb
8
lb
$21.99
non-Prime$18.69
—
4.2538
amazon
So Phresh Blue Silica Cat Litter 8 lbs
$2.94per lb
28
lb
$46.99
—
--
walmart
PrettyLitter 8lb Health Monitoring Cat Litter 2pk
$3.00per lb
10
lb
$29.98
—
4.2464
target
PrettyLitter Unscented Low Dust 10lbs
$3.37per lb
8
lb
$26.99
—
3.8409
amazon
Litter Pearls Ultra Clump 8 lbs
$3.40per lb
5
lb
$16.99
—
3.94.8k
amazon
Ultra Clumping Micro Crystals Cat Litter - 5 Lbs
$4.08per lb
26
lb
$48.98
—
4.53.2k
amazon
Pretty Litter 6LB (2-Pack)
$4.08per lb
26
lb
$48.98
—
4.53.2k
amazon
PrettyLitter Lotus Flower, 6 lbs, 2-Pack
$4.08per lb
26
lb
$48.98
non-Prime$41.63
—
4.53.2k
amazon
PrettyLitter Health Monitoring Cat Litter, 2-pack
$4.67per lb
6
lb
$27.99
—
4.42.0k
amazon
Pretty Litter Health Monitoring, 6 LB