Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Unscented Cat Litter: Compare Prices

Compare unscented cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing. Includes explicitly unscented or fragrance-free litter.

182 matching offers across retailers

30¢per lb
5
lb
$1.48
—
4.11.1k
walmart
Happy Claws 5lb Cat Litter
33¢per lb
45
lb
$14.86
—
4.51.7k
walmart
Special Kitty Clumping Cat Litter 45lb
35¢per lb
47
lb
$9.92
—
--
walmart
Kitty Diggin's Fragrance-Free Litter, 4x7 lbs
40¢per lb
35
lb
$13.99
—
4.32.3k
target
up&up Fragrance Free Clumping Litter 35lbs
44¢per lb
20
lb
$8.86
—
4.63.9k
walmart
Special Kitty Clumping Cat Litter 20lb
Agent's Pick
46¢per lb
35
lb
$15.97
—
4.63.4k
walmart
Dr. Elsey's Unscented Clumping Litter 35 lb
48¢per lb
35
lb
$16.78
—
4.3482
target
Dr. Elsey's Ultra Unscented Cat Litter 35lb
48¢per lb
22
lb
$10.63
—
4.64.2k
target
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter 22lbs
49¢per lb
20
lb
$9.78
—
4.32.8k
target
up&up Clumping Cat Litter 20lbs
49¢per lb
20
lb
$9.79
—
4.32.2k
target
up&up™ Fragrance Free Clumping Litter 20lbs
52¢per lb
40
lb
$20.76
—
4.41.8k
walmart
ARM & HAMMER 40 lb Clumping Litter
52¢per lb
240
lb
$41.52
—
--
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop Litter, 2x40lb
52¢per lb
40
lb
$20.99
—
4.470.3k
amazon
Dr. Elsey's Ultra Unscented 40 lb
54¢per lb
218.5
lb
$19.98
non-Prime$25.99
—
4.611.5k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 37 lbs.
56¢per lb
18.5
lb
$10.39
non-Prime$13.17
—
4.56.1k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 18.5 lb
57¢per lb
35
lb
$19.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 35lbs
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.51.4k
target
Feline Pine Original Cat Litter 20 lb
57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.2384
target
Arm & Hammer Clumping Cat Litter 20lbs
57¢per lb
40
lb
$22.99
—
4.45.6k
amazon
Precious Cat Classic 40 lb Clumping Litter
57¢per lb
40
lb
$22.99
—
4.48.8k
amazon
Dr. Elsey's Clean Tracks 40 lb
58¢per lb
49.5
lb
$21.97
15% off
—
4.64.8k
walmart
Fresh Step Simply Unscented Clumping Litter, 38 lbs
59¢per lb
22
lb
$12.97
13% off
—
4.64.5k
walmart
Fresh Step Simply Unscented 22 lb
59¢per lb
25
lb
$14.84
—
4.2111
walmart
Catspot Plant Fiber Clumping Cat Litter
60¢per lb
18
lb
$10.77
—
4.4907
amazon
Dr. Elsey's Clean Tracks 18lb Bag
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.51.3k
walmart
Dr. Elsey's Ultra Clumping 20 lb
60¢per lb
20
lb
$11.97
—
4.41.0k
walmart
Dr. Elsey's Clean Tracks, 20 lb
60¢per lb
35
lb
$20.97
—
4.67.5k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
60¢per lb
20
lb
$11.99
—
4.53.3k
target
Purina Tidy Cats Unscented Litter 20lbs
61¢per lb
220
lb
$24.24
—
4.66.0k
walmart
Feline Pine Original 20lb (2 Pack)
64¢per lb
20
lb
$12.76
—
4.55.7k
walmart
ARM & HAMMER Multi-Cat Litter, 20 lb
65¢per lb
18.5
lb
$11.96
—
3.9233
amazon
Litter Genie Light Unscented Clumping Cat Litter, 18.5 lbs
65¢per lb
218.5
lb
$23.92
—
3.97
amazon
Litter Genie Light Unscented Clumping, 2x18.5lb
65¢per lb
20
lb
$12.97
—
4.69.2k
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean
66¢per lb
28
lb
$11.49
+$6.99
—
4.2620
amazon
So Phresh 28 lbs Odor Control Cat Litter
68¢per lb
38
lb
$25.99
—
4.55.3k
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter 38 lb
69¢per lb
314
lb
$28.86
—
--
walmart
ARM & HAMMER 3-Pack 14 lb Clumping Litter
71¢per lb
32
lb
$22.67
non-Prime$32.39
—
4.41.5k
amazon
Fresh Step Outstretch Unscented Litter 32lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.645.9k
amazon
Fresh Step Unscented Clumping Litter, 14 lb
71¢per lb
14
lb
$9.97
—
4.2789
walmart
ARM & HAMMER Super Scoop 14 lb
72¢per lb
18
lb
$12.99
—
4.330.2k
amazon
Dr. Elsey's Ultra Unscented 18lb
74¢per lb
25
lb
$18.49
—
4.5212
amazon
So Phresh Odor Control Litter 25 lbs
75¢per lb
26
lb
$19.48
—
4.612.0k
walmart
Cat's Pride Max Power Unscented 26lb
76¢per lb
20
lb
$15.28
—
4.6615
walmart
Purina Tidy Cats Unscented Cat Litter
77¢per lb
215
lb
$22.96
—
5.01
walmart
Cat's Pride Max Power Unscented, 2x15lb
77¢per lb
15
lb
$11.48
—
4.612.0k
walmart
Cat's Pride Max Power 15 lb Unscented
77¢per lb
22
lb
$16.98
—
4.21.1k
amazon
Purina Tidy Cats Tidy Feet Unscented 22 lb
77¢per lb
22
lb
$16.99
—
4.4288
amazon
Purina Tidy Cats Unscented Clumping Litter 22lb
78¢per lb
20
lb
$15.58
—
4.7264
target
Tidy Cats Power Clump Unscented 20lbs
78¢per lb
16
lb
$12.50
—
4.51.9k
amazon
Purina Tidy Cats 16 lb Unscented Litter
80¢per lb
40
lb
$31.99
—
4.58.1k
amazon
Dr. Elsey's Cat Attract Litter, 40 lb
81¢per lb
35
lb
$28.28
—
4.7307
walmart
Tidy Cats Power Clump 35lb Pail
82¢per lb
10
lb
$8.17
—
4.4138
walmart
Feline Fresh Pine Pellet Litter 10lb
84¢per lb
35
lb
$29.54
—
4.4866
walmart
BoxiePro Probiotic Cat Litter 35 lb
85¢per lb
18
lb
$15.29
—
4.51.0k
amazon
Dr. Elsey's Cat Attract 18-lb
87¢per lb
34
lb
$29.64
—
4.21.4k
walmart
Catalyst Softwood Clumping Cat Litter, 34lb
88¢per lb
20
lb
$17.59
—
4.5525
walmart
Dr. Elsey's Cat Attract Litter 20lb
88¢per lb
218.7
lb
$32.99
—
3.95
amazon
The LICKER Store Unscented Clumping Litter, 18.7lbs (Set of 2)
89¢per lb
18
lb
$15.99
—
4.37.1k
amazon
ARM & HAMMER Clumping Litter 18 Lbs.
89¢per lb
40
lb
$35.54
—
3.64
amazon
Wundercat Non-Clumping Litter 40lbs
90¢per lb
19
lb
$17.19
—
4.3221
amazon
Cat's Pride Max Power Lightweight Litter Bag
92¢per lb
215
lb
$27.56
—
4.72.0k
walmart
Cat's Pride Max Power 2-Pack 15lb Litter
92¢per lb
215
lb
$27.56
—
4.517.1k
amazon
Cat's Pride Max Power 15 lb, 2 Pack
92¢per lb
15
lb
$13.78
non-Prime$12.99
—
4.517.1k
amazon
Cat's Pride Max Power 15lb Multi-Cat Litter
92¢per lb
15
lb
$13.79
—
4.7967
target
Cat's Pride Unscented Multi-Cat Litter 15lb
92¢per lb
15
lb
$13.79
—
4.52.3k
amazon
Cat's Pride Max Power Multi-Cat Litter, 15 lbs
94¢per lb
410.5
lb
$39.49
—
4.8354
amazon
Ever Clean Extra Strength Cat Litter 42 lbs
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
4.31.3k
amazon
Boxie Extra Strength Clumping Litter 40lb
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
4.31.3k
amazon
Boxie Unscented Litter 40 lb
95¢per lb
40
lb
$37.99
—
--
amazon
Pestell Easy Clean Multi-Cat Litter
$1.00per lb
19
lb
$18.99
non-Prime$15.19
—
4.2109
amazon
Cat's Pride Max Power Unscented 19 lbs
$1.02per lb
40
lb
$40.97
—
4.6820
amazon
Naturally Fresh 40 Lbs Unscented Cat Litter
$1.04per lb
18
lb
$18.79
—
4.41.2k
amazon
Cat's Pride 18lb Lightweight Clumping Litter
$1.07per lb
15
lb
$15.98
—
4.55.8k
amazon
Cat's Pride Max Power UltraClean 15lb
$1.08per lb
15
lb
$16.13
—
4.5462
walmart
sWheat Scoop Multi-Cat 15lb Litter
$1.15per lb
30
lb
$34.60
—
4.6395
amazon
Naturally Fresh Quick Clumping Litter 30lb
$1.16per lb
25
lb
$28.99
—
3.111
walmart
Small Pet Select Pine Cat Litter, 25 lbs
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.7804
walmart
okocat Clumping Wood Pellets, 21.5 lbs
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.3305
amazon
ökocat Less Mess Mini-Pellets 21.5-lb
$1.17per lb
39.4
lb
$32.99
—
4.010
amazon
LICKER Store Unscented Clumping Litter, 9.37lbs x3
$1.17per lb
20
lb
$23.48
—
4.85
walmart
Feline Fresh Softwood Cat Litter, 20lb
$1.18per lb
48
lb
$37.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Unscented Multi-Pack 32LB
$1.18per lb
48
lb
$37.83
—
4.51.0k
walmart
World's Best Track Defense Unscented 32LB
$1.18per lb
13.5
lb
$15.99
—
3.2214
target
up&up Baking Soda Cat Litter 13.5lbs
$1.19per lb
15
lb
$17.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Ultra Absorb 15-lb
$1.19per lb
18
lb
$14.43
+$6.99
—
4.33.2k
amazon
Dr. Elsey's Classic Unscented 18lb
$1.19per lb
30
lb
$35.76
—
4.6418
amazon
Naturally Fresh Multi-Cat Litter 30lb
$1.20per lb
16
lb
$19.19
—
4.533
target
Boxiecat Glo Light 16 lb Unscented Litter
$1.20per lb
18
lb
$21.67
—
4.33.1k
amazon
Nature's Miracle Corn Cob Litter, 7 lb
$1.21per lb
28
lb
$33.99
—
4.212.0k
amazon
Boxie Probiotic 28lb Clumping Litter
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.81.5k
walmart
okocat Premium Clumping Wood Litter 18.8 lbs
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Cat Litter 18.8lb
$1.23per lb
15
lb
$18.38
—
4.51.0k
walmart
World's Best Unscented, 15 LB
$1.23per lb
8
lb
$9.83
—
4.62.2k
walmart
World's Best Ultra Absorb 8-lb Bag
$1.23per lb
8
lb
$9.83
—
4.51.0k
walmart
World's Best Unscented Clumping Litter, 8lb
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.511.5k
amazon
WORLD'S BEST Unscented Cat Litter 32lb
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.56.0k
amazon
World's Best Cat Litter, 32 lb, Unscented
$1.25per lb
32
lb
$39.94
—
4.21.8k
amazon
World's Best Cat Litter 32 lb Unscented
$1.25per lb
16
lb
$19.99
—
4.6231
target
Boxiecat Unscented Clumping Cat Litter 16lbs
$1.27per lb
17
lb
$21.62
—
4.6365
amazon
Feline Pine Platinum Non-Clumping 17lb
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.416.7k
amazon
World's Best Cat Litter, 15 lb, Unscented
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.43.0k
amazon
WORLD'S BEST Comfort Care 15-Pounds
$1.28per lb
15
lb
$19.15
—
4.12.0k
amazon
World's Best Cat Litter 15 lb Unscented
$1.28per lb
25
lb
$31.99
—
4.13.7k
amazon
Natural Wheat Cat Litter, 25 lb Bag
$1.30per lb
10
lb
$12.99
—
3.933
target
up&up Natural Grass Litter 10lbs
$1.31per lb
8
lb
$10.45
—
4.416.5k
amazon
World's Best Cat Litter, 8 lb, Unscented
$1.31per lb
8
lb
$10.45
—
4.3970
amazon
World's Best Cat Litter, 8 lb, Unscented
$1.33per lb
7.5
lb
$9.99
—
3.8191
target
up&up™ Lightweight Baking Soda Litter 7.5lbs
$1.35per lb
26
lb
$34.99
—
4.3327
amazon
ökocat Original Wood Litter 26 lbs
$1.35per lb
10
lb
$13.48
—
4.429.3k
amazon
Cat's Pride 10lb Lightweight Clumping Litter
$1.35per lb
10
lb
$13.49
non-Prime$12.66
—
4.41.3k
amazon
Cat's Pride 10 lb Unscented Clumping Litter
$1.36per lb
14
lb
$18.99
—
4.7810
walmart
okocat 14 lbs Natural Wood Cat Litter
$1.47per lb
17
lb
$24.97
—
4.68.1k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.47per lb
317
lb
$74.91
—
--
walmart
Purina Tidy Cats Free & Clean Litter, 3x17lb
$1.50per lb
16
lb
$23.99
—
4.212.4k
amazon
Boxie Probiotic 16lb Clumping Clay Litter
$1.50per lb
20
lb
$29.99
—
4.43.1k
amazon
SmartCat 20 lb All Natural Clumping Litter
$1.50per lb
25
lb
$37.62
—
4.572
walmart
Olive Pits Unscented Clumping Cat Litter 25-lb
$1.52per lb
15.8
lb
$23.99
—
4.6297
amazon
ökocat Super Soft Wood Litter 15.8lbs
$1.55per lb
16
lb
$24.79
—
4.084
amazon
Premium Pea Husk Cat Litter 16 lbs
$1.56per lb
17
lb
$26.48
—
4.4691
target
Tidy Cats Low Dust Lightweight Clumping 17lbs
$1.58per lb
12.6
lb
$19.97
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Litter 12.6lb
$1.59per lb
17
lb
$26.98
—
4.412.5k
amazon
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented 17lb
$1.62per lb
16
lb
$25.99
—
4.15.2k
amazon
BoxiePro Bot Probiotic Cat Litter 16lb
$1.64per lb
12.5
lb
$20.49
—
3.986
amazon
So Phresh Lightweight Cat Litter 12.5 lbs
$1.64per lb
27
lb
$44.35
—
4.6279
amazon
Purina Tidy Cats 27 lb Clumping Litter
$1.67per lb
12
lb
$19.98
—
4.5672
amazon
Purina Tidy Cats Lightweight Unscented 12lb
$1.71per lb
14
lb
$23.99
—
4.1244
amazon
Arm & Hammer Super Scoop, 14 Lbs
$1.73per lb
15
lb
$25.99
non-Prime$27.99
—
3.786
amazon
ARM & Hammer Plant Power Clumping Litter 15lbs
$1.75per lb
9
lb
$15.74
—
4.81.5k
walmart
Okocat Premium Clumping Cat Litter, 9 lbs
$1.76per lb
8.5
lb
$14.97
—
4.64.9k
walmart
Purina Tidy Cats LightWeight Unscented Litter
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.6572
amazon
Tidy Cats 24/7 Clumping Litter, 136 oz
$1.76per lb
8.5
lb
$14.99
—
4.41.2k
target
Purina Tidy Cats Clumping Cat Litter - 8.5lbs
$1.78per lb
27.9
lb
$28.11
non-Prime$31.23
—
4.2259
amazon
5-in-1 Tofu Cat Litter 7.9lbs x2
$1.80per lb
46
lb
$43.13
non-Prime$38.21
—
4.361
amazon
HoneyCare Cassava Tofu Cat Litter 24 Lb
$1.80per lb
10
lb
$17.99
—
4.31.1k
amazon
SmartCat 10 lb All Natural Clumping Litter
$1.87per lb
48
lb
$59.98
—
4.5973
amazon
PETKIT 4 Bags 7.9 lb Cat Litter
$1.89per lb
10.6
lb
$19.99
—
4.81.2k
walmart
okocat Super Soft Natural Cat Litter, 10.6 lbs
$1.90per lb
27.9
lb
$29.99
—
4.21.1k
amazon
PETKIT 7.9lb×2 Fast Clumping Cat Litter
$1.91per lb
20
lb
$38.15
—
4.52.7k
amazon
Arm & Hammer Super Scoop 20 lbs
$1.92per lb
45.6
lb
$42.99
non-Prime$49.99
—
4.4101
amazon
Tofu Cat Litter 22.4LB (4 Bags)
$1.93per lb
27
lb
$26.98
—
5.05
amazon
Plant-Based Tofu Cat Litter 14LB
$2.00per lb
8
lb
$15.96
—
4.1174
walmart
PetSafe ScoopFree Natural Cat Litter 8 lb
$2.00per lb
10
lb
$19.99
—
4.4128
amazon
So Phresh Extreme Clumping 10 lbs.
$2.00per lb
210
lb
$39.99
—
4.2741
amazon
Catalyst Natural Wood Cat Litter, 2 Pack
$2.05per lb
45
lb
$40.99
—
--
amazon
Coconut Cat Litter 20LB (4 Pack)
$2.09per lb
10
lb
$20.89
—
4.03.6k
amazon
Small-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.09per lb
10
lb
$20.89
—
4.03.6k
amazon
Mixed-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.10per lb
25.5
lb
$23.09
—
4.045
amazon
Cassava Clumping Cat Litter 2x5.5lb
$2.12per lb
10
lb
$21.19
—
4.22.4k
amazon
Natural Unscented Litter - 10 lbs
$2.14per lb
25.6
lb
$23.99
—
4.0356
amazon
Tofu Cat Litter 11.2LB (2 Bags)
$2.18per lb
25.5
lb
$23.99
—
4.1107
amazon
Tofu Clumping Flushable Litter 11lb
$2.20per lb
10
lb
$21.99
—
4.03.6k
amazon
Large-Grain Cat Litter 10 lbs
$2.22per lb
45.3
lb
$46.99
—
4.746
amazon
Zutto Nyan 4-in-1 Tofu Cat Litter 21.2lbs
$2.39per lb
9
lb
$21.49
—
4.2207
amazon
Cassava Tofu Ultra Clumping Cat Litter 9lbs
$2.42per lb
35.5
lb
$39.90
—
4.1296
amazon
Tapioca Cassava Clumping Cat Litter
$2.43per lb
38.5
lb
$57.87
+$3.99
—
4.519
amazon
Coconut Cat Litter, 3 Bags, Biodegradable
$2.44per lb
9
lb
$21.99
—
3.872
amazon
EZSKUUP Unscented Clumping Litter, 9 lbs
$2.45per lb
7
lb
$17.15
—
4.2236
amazon
Feline Pine Original Cat Litter, 7lb
$2.48per lb
8
lb
$19.86
—
4.4636
walmart
Vibrant Life Crystal Litter 8lb
$2.50per lb
28
lb
$39.96
—
4.751
costco
PrettyLitter Unscented Cat Litter, 16lbs
$2.50per lb
8
lb
$19.98
—
4.614
target
up&up Unscented Non-Clumping Cat Litter 8lb
$2.57per lb
14
lb
$35.99
—
4.6231
amazon
World's Best Cat Litter 14lb Bag
$2.59per lb
29
lb
$46.69
—
4.2112
amazon
Enhanced Cat Litter Pellets 18 lbs
$2.61per lb
11.5
lb
$29.99
—
3.83.2k
amazon
Boxie Unscented 11.5lb Natural Cat Litter
$2.68per lb
6.5
lb
$17.42
non-Prime$19.51
—
4.797
amazon
Cat's Pride Micro Crystals 6.5lb
$2.75per lb
8
lb
$21.99
non-Prime$18.69
—
4.2538
amazon
So Phresh Blue Silica Cat Litter 8 lbs
$2.90per lb
10
lb
$28.99
—
--
amazon
Sustainably Yours Health Monitoring Cat Litter 10 lbs
$2.94per lb
28
lb
$46.99
—
--
walmart
PrettyLitter 8lb Health Monitoring Cat Litter 2pk
$2.97per lb
23.6
lb
$21.36
—
4.252
amazon
Cat Litter Pellets, 3.6lb x 2
$2.98per lb
26.2
lb
$36.99
—
4.483
amazon
ELS PET 2 Pack Clumping Cat Litter
$3.00per lb
10
lb
$29.98
—
4.2464
target
PrettyLitter Unscented Low Dust 10lbs
$3.00per lb
10
lb
$29.99
—
3.680
amazon
Smart Health Monitoring Cat Litter, 10lb
$3.03per lb
8
lb
$14.29
+$9.95
non-Prime$16.99
—
4.253
amazon
OKOCAT Super Soft Clumping Litter, 128 OZ
$3.13per lb
29.3
lb
$57.98
—
4.21.2k
amazon
Tuft + Paw Litter 9.25lbs 2Bags
$3.13per lb
29.3
lb
$57.98
—
4.21.2k
amazon
Tuft & Paw OdorStop Tofu Litter 9.25lbs x 2
$3.17per lb
8.5
lb
$13.99
+$12.99
—
4.4242
amazon
Tidy Cats Lightweight Clumping Litter - 8.5 lb
$3.30per lb
10
lb
$32.99
—
4.725
amazon
Yucaloo Cassava Litter, 10 lbs
$3.37per lb
8
lb
$26.99
—
3.8409
amazon
Litter Pearls Ultra Clump 8 lbs
$3.40per lb
5
lb
$16.99
—
3.94.8k
amazon
Ultra Clumping Micro Crystals Cat Litter - 5 Lbs
$3.75per lb
26
lb
$44.99
—
4.2192
amazon
Natural Soy Tofu Cat Litter 2-Pack
$4.08per lb
26
lb
$48.98
—
4.53.2k
amazon
Pretty Litter 6LB (2-Pack)
$4.29per lb
14
lb
$59.99
—
4.5269
amazon
Ever Clean Extra Strength Cat Litter 14 lb
$5.83per lb
3.5
lb
$20.42
non-Prime$19.45
—
4.8545
amazon
Purina Tidy Cat Breeze Pellets 3.5lb