Popgot - Shop Smarter for Everyday Essentials
Clear all

Wood Cat Litter: Compare Prices

Compare wood cat litter prices across retailers and pack sizes using unit pricing. Includes pine and other wood-based litter.

24 matching offers across retailers

57¢per lb
20
lb
$11.49
—
4.51.4k
target
Feline Pine Original Cat Litter 20 lb
Agent's Pick
61¢per lb
220
lb
$24.24
—
4.66.0k
walmart
Feline Pine Original 20lb (2 Pack)
86¢per lb
10
lb
$8.62
—
4.3149
walmart
Feline Fresh Pine Pellet Litter 10lb
87¢per lb
34
lb
$29.64
—
4.37.5k
walmart
Catalyst Softwood Clumping Cat Litter 34lb
87¢per lb
34
lb
$29.64
—
4.21.4k
walmart
Catalyst Softwood Clumping Cat Litter, 34lb
$1.16per lb
25
lb
$28.99
—
3.111
walmart
Small Pet Select Pine Cat Litter, 25 lbs
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.7804
walmart
okocat Clumping Wood Pellets, 21.5 lbs
$1.16per lb
21.5
lb
$24.99
—
4.3300
amazon
ökocat Less Mess Mini-Pellets 21.5-lb
$1.17per lb
20
lb
$23.48
—
4.85
walmart
Feline Fresh Softwood Cat Litter, 20lb
$1.18per lb
314
lb
$49.50
—
--
walmart
Dr. Pol Pine Pellet Cat Litter (3 Pack)
$1.18per lb
414
lb
$66.00
—
--
walmart
Dr. Pol Pine Pellet Cat Litter, 4x14lb
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.81.5k
walmart
okocat Premium Clumping Wood Litter 18.8 lbs
$1.22per lb
18.8
lb
$22.99
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Cat Litter 18.8lb
$1.27per lb
17
lb
$21.62
—
4.5363
amazon
Feline Pine Platinum Non-Clumping 17lb
$1.35per lb
26
lb
$34.99
—
4.3327
amazon
ökocat Original Wood Litter 26 lbs
$1.36per lb
14
lb
$18.99
—
4.7809
walmart
okocat 14 lbs Natural Wood Cat Litter
$1.52per lb
15.8
lb
$23.99
—
4.6297
amazon
ökocat Super Soft Wood Litter 15.8lbs
$1.58per lb
12.6
lb
$19.97
—
4.3335
amazon
ökocat Original Wood Clumping Litter 12.6lb
$1.75per lb
9
lb
$15.74
—
4.81.5k
walmart
Okocat Premium Clumping Cat Litter, 9 lbs
$1.89per lb
10.6
lb
$19.99
—
4.81.2k
walmart
okocat Super Soft Natural Cat Litter, 10.6 lbs
$2.00per lb
210
lb
$39.99
—
4.2742
amazon
Catalyst Natural Wood Cat Litter, 2 Pack
$2.45per lb
7
lb
$17.15
—
4.2236
amazon
Feline Pine Original Cat Litter, 7lb
$3.37per lb
8
lb
$16.99
+$9.95
—
4.253
amazon
OKOCAT Super Soft Clumping Litter, 128 OZ
$7.35per lb
3.4
lb
$24.99
—
3.8327
amazon
KOCHO Hinoki Wood Cat Litter - 5lb